spa and wellness

WYPOCZYNEK SPA AND WELLNESS

Żyjemy coraz „szybciej” mając coraz mniej czasu na zatrzymanie się i zrobienie czegoś tylko dla siebie…Nice Spa to oferta obejmująca obiekty wyspecjalizowane w zabiegi oraz wszelkie udogodnienia mające na celu przywrócenie harmonii ciała i ducha poprzez kąpiele wodne oraz związane z nimi relaksujące masaże i metody witalizacji. Nazwa SPA pochodzi z języka łacińskiego i oznacza „sanus per aquam”, czyli „zdrowie przez wodę”.
SPA to także thalassoterapia czyli zabiegi w nadmorskich kurortach z wykorzystaniem morskiej wody, alg i piasku.
Komfortowe obiekty Spa & Wellness pozwolą Państwu na wspaniały wypoczynek, dzięki któremu odzyskane zostaną siły witalne oraz odprężenie.

Dysponujemy całą bazą hoteli oraz mniejszych obiektów Spa & Wellness na całym świecie. Proponujemy weekendowe programy w europejskich ośrodkach jak i kilkunastodniowe w najdalszych zakątkach świata. Orientalne ośrodki w Tunezji, Egipcie, Turcji, Tajlandii czy na Bali. Proponowane przez nas obiekty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wypoczynek w SPA to również idealny pomysł na prezent dla dwojga czy  podróż poślubną.

Przygotujemy propozycje specjalnie dla Państwa według  życzenia aby Państwa wypoczynek był przyjemnością, bo wiemy co proponujemy.