Firma Nice Trip powstała z pasji Podróżowania  1 czerwca 2007 roku, chcemy Państwu nie tylko zaproponować ofertę, ale dostosować ją do Państwa indywidualnych preferencji spędzania wolnego czasu. Urlop to dla nas czas wyjątkowy dlatego zasługuje na takie właśnie traktowanie. Oferty zamieszczone na stronie to swego rodzaju wizytówka, dlatego warto do nas napisać lub zadzwonić w celu przedstawienia swoich oczekiwań spędzenia urlopu.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi organizatorami, którzy podobnie jak my dobro klienta stawiają na pierwszym miejscu. Dla nas obsługa Państwa to nie tylko rzetelna informacja, ale również doświadczenia z podróży którymi chcemy się z Państwem dzielić.

Wszyscy współpracujący z nami organizatorzy i partnerzy posiadają wymagane ustawą zezwolenia oraz ubezpieczenia. Przedstawiamy Państwu oferty tylko wiarygodnych i sprawdzonych organizatorów turystycznych.

Po roku naszej działalność dzięki zaufaniu i lojalności klientów, oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku poszerzyliśmy działalność.

Tak też  powstało Nice Event z myślą o firmach i grupach, dla nich przeznaczone są oferty wyjazdów motywacyjnych, integracyjnych, z adrenaliną i bez, organizowanie konferencji, szkoleń, spotkań tematycznych, pikników, biesiad, wycieczek jednodniowych, weekendowych i kilkudniowych.

Współpracujemy z osobami, które podzielają nasze pasje i wspólnie z nami je rozwijają. Razem tworzymy zespół profesjonalistów z różnych dziedzin aby móc zrealizować to, czego klienci od nas oczekują na najwyższym poziomie.

Kolejny sezon – kolejna odsłona

Tym razem sezon zimowy otwarliśmy nową stroną Nice Ski. Powstała ona z myślą o miłośnikach białego szaleństwa; dla nich przeznaczony jest cały wachlarz ofert zimowych począwszy od grudniowej inauguracji sezonu free ski, poprzez narciarskie Święta i Sylwester, zimowiska i obozy zimowe, wyjazdy weekendowe aż do zakończenia sezonu z karnetem w cenie. Cała gama ofert na dojazd własny, autokarem oraz samolotem, w licznych hotelach i apartamentach, w najbardziej popularnych ośrodkach narciarskich w całej Europie.

Współpracujemy z zimowymi organizatorami, którzy od lat poszerzają swoją ofertę o coraz to atrakcyjniejsze i piękniejsze zakątki do uprawiania sportów zimowych. 

W każdej porze roku pragniemy aby Państwa wypoczynek był prawdziwą ucztą dla ciała, ducha i oka.

Cieszymy się uznaniem zarówno wśród naszych partnerów jak i – co dla nas jest szczególnie ważne  – klientów.