kolonie 2022 i obozy 2022

KOLONIE 2024 I OBOZY MŁODZIEŻOWE 2024

Nadchodzi czas wakacji i każdy z nas chciałby zapewnić swojemu dziecku po całym roku wytężonej nauki w szkole należny wypoczynek. Doskonałym pomysłem nagradzającym będą kolonie lub obóz, w końcu gdzie dziecko lepiej się będzie czuło jak nie wśród rówieśników. Z myślą o Państwa pociechach przygotowaliśmy bogatą ofertę kolonii i obozów tematycznych. Gwarantujemy, że takie kolonie i obozy sprawią, że dziecko ciekawie i aktywnie spędzi czas, a opiekunowie którzy będą czuwali nad Twoim dzieckiem to osoby wiarygodne i odpowiedzialne, z wieloletnim doświadczeniem, dla których taki wyjazd jest pracą czynioną z przyjemnością.

Obozy i kolonie młodzieżowe

Interkamp 7-19 lat

Obozy 2024 które pozwalają rozwinąć artystyczne pasje. Twórcze wakacje dla miłośników sztuki, muzyki, teatru, filmu i innych dziedzin.

Zobacz
kolonie letnie

Klub Urwisa 7-13 lat

Programy sportowe, artystyczne, edukacyjne, przygodowe. Aktywne wakacje połączone z realizacją zainteresowań.Kolonie 2024

zobacz
kolonie i obozy młodzieżowe

Obozy Fabularne 12-19 lat

Świat fantasy w różnych odsłonach: RPG, LARP, fantasy battle i nasz autorski system Tol Calen. Gry, w których polem działań jest głównie wyobraźnia

zobacz
kolonie letnie

Obozy Wodne i Żeglarskie

7-18 lat

Lądowe szczury i morskie wilczki – zapraszamy na pokład! Nauka żeglowania i surfowania, patent żeglarski, rejsy i inne wodne atrakcje.

zobacz
obozy sportowe

Przygoda i Sport 9-19 lat

Różne dyscypliny sportowe i oblicza przygody, gdzie nie ma miejsca na nudę. Ciekawe miejsca, moc atrakcji i przede wszystkim aktywny wypoczynek.

zobacz
Obozy i kolonie młodzieżowe

Survival, ASG, Paintball

9-25 lat

Obozy dla miłośników militariów i survivalu. Emocjonujące rozgrywki na polu bitwy i prawdziwa szkoła przetrwania

zobacz
kolonie letnie

Językowe i Zagraniczne

7-19 lat

Nauka języków obcych połączona z zabawą i odpoczynkiem. Wyjazdy językowe w Polsce i zagranicą oraz wyjazdy turystyczno-wypoczynkowe

zobacz
obozy letnie

Obozy rekreacyjne

w kraju i za granicą

plaża, morze i dobra zabawa

zobacz
obozy rodzinne

Obozy Rodzinne i Maluszkowe

Propozycje dla tych, którzy pierwszy raz jadą na obozy. Specjalnie dobrane programy uwzględniające zainteresowania oraz potrzeby najmłodszych.

zobacz