podróże z dziećmi

PODRÓŻE Z DZIEĆMI

to chyba najbardziej wymagająca forma podróżowania, jednak wystarczy dobrze przygotować się do takiego wypoczynku. Przede wszystkim należy dobrze dobrać ofertę wypoczynku a następnie rozplanować podróż stosownie do wieku dziecka.

WYJAZDY Z DZIEĆMI

Oferty dla rodzin z dziećmi muszą być bardzo starannie dobrane, zarówno pod względem zakwaterowania, wyżywienia, wyposażenia, animacji hotelowych (mini klub) ale także godzin podróży.

ZNIŻKI DLA DZIECI

W przypadku prawie każdej oferty turystycznej przewidziane są zniżki dla dzieci.
Zniżki są ściśle określone wiekiem dziecka dlatego każdorazowo należy podać pełną datę urodzenia dziecka aby zniżka mogła być prawidłowo naliczona przez konsultanta.

Dzieci do 2 roku życia ( nazywane INFANTAMI) korzystają z usług turystycznych bezpłatnie, jedynymi opłatami są koszty ubezpieczenia i ewentualne koszty manipulacyjne.

OPIEKUNKA

W większości hoteli dostępne jest wynajęcie opiekunki za dodatkową opłatą.

ŁÓŻECZKO

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia łóżeczka w hotelach 4* i 5* natomiast zdarzają się hotele o niższej kategoryzacji, gdzie należy liczyć się z dodatkową opłatą. Cena łóżeczka ustalana jest przez dany hotel. W przypadku chęci wypożyczenia bardzo prosimy poinformować nas o tym fakcie w chwili rezerwacji.

UWAGA

Zniżki dla dzieci zazwyczaj przysługują tylko gdy podróżują w towarzystwie 2 osób pełnopłatnych.

Dzieci poniżej 18 roku życia mogą podróżować bez opieki tylko za zgodą rodziców potwierdzoną notarialnie.