bezpieczne podróże Covid-19

PODRÓŻE WRÓCIŁY!

więc zaplanuj swój wypoczynek. Warto wiedzieć co jest wymagane na poszczególnych kierunkach aby jeszcze trwające obostrzenia nie popsuły nam wakacyjnych planów. Rezerwując u nas swój wypoczynek masz pewność, że otrzymasz na czas wszystkie niezbędne informacje bo z obostrzeniami i wymogami podróżnymi jesteśmy zawsze na bieżąco. BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH KLIENTÓW JEST DLA NAS PRIORYTETEM !!!

Pamiętajcie, że Polska  jest już w systemie Unijny Certyfikat Covid. System ma ułatwić swobodne podróżowanie obywatelom Unii Europejskiej podczas pandemii.
https://www.gov.pl/web/certyfikat/o-certyfikacie-informacje

WYLOT Z POLSKI

Przed wylotem musimy pamiętać o wypełnieniu formularza PLF aby na czas otrzymać niezbędny na lotnisku kod QR a także deklarację zdrowia na powrót.

PRZYLOT DO POLSKI

Przylatujesz samolotem do Polski z zagranicy? Wypełnij Kartę Lokalizacji Podróżnego (KLP). To standardowy międzynarodowy dokument, który wprowadzany jest w przypadku ryzyka epidemii https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home

Karta Lokalizacji Podróżnego (KLP) oraz szczegółowe informacje, w tym instrukcja wypełnienia formularza, znajdują się na stronie https://www.gov.pl/klp

CERTYFIKAT ZASZCZEPIONEGO LUB OZDROWIEŃCA

Potwierdzenia szczepień czy miano ozdrowieńca dostępne są na e-pacjent

Wszystkie informacje o obostrzeniach w kraju docelowym znajdziecie na stronie https://reopen.europa.eu/pl

aktualne warunki podróżowania 03.07.2021