Mini Moja Pierwsza Kolonia w Osadzie Popowo 2018 Wiek: 5-9 lat

Mini Moja Pierwsza Kolonia w Osadzie Popowo
Wiek: 5-9 lat

1. PMM 22.07-29.07.2018 1299 zł

Opis

Kolonia przeznaczona jest dla dzieci, które chcą zasmakować pierwszego samodzielnego wyjazdu na wakacje. Czeka na Was moc atrakcji w przepięknym miejscu: ulubione gry i zabawy, wakacyjne zagadki, sportowe wyzwania, zwierzątka i niezapomniane przygody! Przygotowaliśmy wszystko tak, aby pierwszy obóz obfitował nie tylko w moc wrażeń, ale i był pięknym wspomnieniem dla naszych najmłodszych Uczestników.

Opis programu

Dzień miłośników zwierzątek. Osada Popowo ma swój własny zwierzyniec, który kochają wszystkie dzieci! W minizoo czekają na nas koniki, daniele, owieczki, osiołki, koziołek, kucyk, a także dumny paw. Będziemy je mogli nakarmić, pogłaskać, dowiedzieć się więcej o ich naturze i zwyczajach i po prostu lepiej poznać, by móc je codziennie odwiedzać i odpowiednio się nimi opiekować.

Dzień małego podróżnika. Wakacje to czas odkrywania i zwiedzania nowych miejsc. Najpierw małe szkolenie, jak przygotować się na wycieczkę i co najważniejszego spakować. Wybierzemy się na niezwykłą wyprawę, gdzie poznamy ABC sztuki przetrwania. Po drodze nauczymy się posługiwać mapą i wyznaczać kierunki świata, aby nie zabłądzić. Zbudujemy szałas, nauczymy się po śladach tropić zwierzęta, a potem na łonie przyrody zorganizujemy letni piknik.

Dzień sportowców. Ogłaszamy otwarcie letniej olimpiady sportowej. Najpierw rozgrzewka i trening na wesoło, aby podczas rozgrywek pokazać maksimum swoich możliwości. Będzie odrobina fitnessu, zumbowych wygibasów, a także pierwsze kroki z piłką nożną i siatkówką plażową na naszych obozowych boiskach. Na koniec będą oczywiście słodkie nagrody i prawdziwe medale!

Dzień naukowców. Wybuchy, tajemnicze eliksiry, dziwne mieszanki, buzujące bąbelki, zmieniające się kolory... Przy użyciu całkiem zwyczajnych rzeczy zabawimy się w chemików i fizyków, a efekty naszych eksperymentów zrobią wrażenie na wszystkich.

Dzień pysznej kuchni. Zamienimy się w małych kucharzy i wyczarujemy prawdziwie rarytasy! Najpierw jednak co nieco dowiemy się o zdrowym odżywianiu i mocy witamin z warzyw i owoców. Tego dnia będziemy przyrządzać sałatki owocowe, letnie koktajle i koreczki. Odbędzie się również konkurs na najciekawsze... ciastko.

Dzień młodych artystów. Lato to czas soczystych barw, więc i my zabawimy się w artystów i stworzymy nasze wyjątkowe dzieła sztuki. Zaczniemy od zrobienia wyjątkowych pocztówek z wakacji, potem wybierzemy się na prawdziwy plener rysunkowy na pobliską polankę lub będziemy po prostu tworzyć kredkami i węglem w cieniu drzewa przepiękne pejzaże. Tego dnia powstaną też oryginalne prezenty hand made, z których każde dziecko z pewnością będzie dumne. Mamy mnóstwo pomysłów na baaaardzo kolorowy dzień!

Ponadto w programie:

gry terenowe i integracyjne
zgadywanki i quizy
wieczorne czytanie bajek
beztroskie szaleństwa na placu zabaw
przejażdżka bryczką lub wozem konnym
dyskoteka przebierana z motywem przewodnim
ognisko z pieczeniem kiełbasek, pląsami i skeczami
letnie kino, czyli projekcje ukochanych bajek i filmów dla dzieci
kąpiele i zabawy w wodzie w pobliskim jeziorze pod opieką ratownika WOPR

Osada Popowo

Osada Popowo we wsi Popowo. Położona w gminie Lipno w województwie kujawsko-pomorskim. Wieś leży 180 km od Warszawy i 200 km od Gdańska. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 3,4,5 osobowych z łazienkami w Zajeździe Jan. Osada Popowo jest malowniczo położona wśród lasów, pól i łąk. Króluje tu zieleń, woda, zwierzęta. Na około 20 ha terenu znajduje się Zajazd Jan, Dworek Małgorzata, Karczma, letnia kawiarenka, zarybione stawy, ścieżki spacerowe oraz Mini Zoo. Ponadto do dyspozycji teren zielony, boiska sportowe, salki zajęciowe, miejsce na ognisko i plac zabaw.
Strona ośrodka: http://osadapopowo.pl/
Uwaga: Przykładamy dużą wagę do odpowiedniego doboru grupy wiekowej dzieci, dlatego Osada Popowo dedykowana jest jedynie najmłodszym Dzieciom w wieku 5-9 lat.

Osada Popowo
Popowo 40 C
87-600 Lipno

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się obiadem pierwszego dnia i kończy obiadem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

Cena nie zawiera

Dojazdu.

Co zabrać

ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), kąpielówki
ulubione kolekcje zabawek
przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne

Dojazd własny.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Popowo Osada Popowo Popowo 40 C 87-600 Lipno Własny 14:00 13:00 0 PLN